سوالات متداول

آیا قسمت های سفید چاپ می شود؟
خیر ، قسمت های سفید روی زمینه سفید چاپ نمی شود

کیفیت تصویر برای چاپ باید چگونه باشد؟
وضوح تصویر باید ۳۰۰ DPI باشد و عکس بیش از اندازه روی محصول بزرگ نکنید


آیا ارسال برای شهرستان امکان پذیر هست؟
بله، ارسال با پست پیشتاز به سراسر ایران ارسال می شود

لیوان جادویی چیست؟
لیوان جادویی لیوانی مشکی هست که با ریختن آب داغ درون لیوان رنگ اش تغییر کرده و لیوان سفید می شود و طرح چاپ شده پدیدار می شود.

تضمین امنیت عکس
امنیت عکسهای شما از جانب ایده های درونی تضمین میگردد . با توجه به کسب نماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان سایت معتمد از جانب کاربران ، هرگونه مشکلات ایده های درونی قابل پیگیری میباشد . کلیه عکسهای خانوادگی آپلود شده بعد از 24 ساعت بطوراتوماتیک از سرور ایده های درونی حذف شده و قابل برگشت نمی باشد .

نحوه ارسال و دریافت
نحویه ارسال عکسهای شما طبق معمول با آپلود عکسهاتان و سفارش اینترنتی می باشد ولی ایده های درونی این امکان رو هم داره که عکسها ی تان را برای ما پیک کنید و یا حتی حضوری بدست مان برسانید. برای دریافت هم که طبق معمول می تونید گزینه پیک ، پست و یا دریافت حضوری از استودیو را انتخاب کنید.

کم کردن حجم عکس
آیا تعداد زیادی عکس میخواید آپلود کنید ؟ آیا حجم عکسهاتون خیلی زیاده ؟ آیا آپلود خیلی طول میکشه ؟ راه حل چیه ؟ ایده های درونی یه راه حل خیلی آسون و با تضمین چاپ پیشنهاد میده! 1- از عکسهاتون یه کپی تهیه کنید . (چون هر عکس دوباره رو خودش ذخیره میشه پس یه کپی از اصل فایلهاتون واسه خودتون داشته باشید) 2- تمام عکسهاتونو روی فتوشاپ باز کنید (حتی اگه 200 تا باشه) . ( عکس شماره 1 ) 3- از منوی File گزینه Save as . . . را انتخاب کنید ( عکس شماره 2 ) ، (برای سهولت کار و سرعت بیشتر میتونید از کیبورد با استفاده از گزینه های Shift+Ctrl+S عمل کنید) ، گزینه save ( عکس شماره 3 ) و بعد yes را بزنید ( عکس شماره 4 ) و در پنجره بعدی (JPG Option) عدد گزینه Quality را بصورت زیر تغییر داده و ضمنا مطمئن شوید که در پایین پنجره گزینه Baseline("standard") انتخاب شده باشد ( عکس شماره 5 ) و سپس ok کنید . این حرکت با تضمین چاپ بدون تغییر کیفیت از جانب ایده های درونی میباشد . (( برای عکسهای موبایل و اسکن شده صادق نمیباشد )) * برای چاپ تا سایز 30*40 عدد Quality را روی 5 بگذارید . * برای چاپ بزرگتر از 30*40 عدد Quality را روی 9 بگذارید . حالا عکسهاتون با حجم کم و مدت زمان آپلود خیلی کم بدون تغییر کیفیت در چاپ آمادست ، میتونید آپلود کنید و لذت ببرید .

شاسی
ایده های درونی به شما این امکان را می دهد که بعد از چاپ ، عکسهایتان را با شاسی یا همان چوب تحویل بگیرید . شاسی های ما دارای ویژگیهای زیر می باشد که آنرا از دیگران متمایز میکند: 1- جهت ارائه بهترین کیفیت شاسیهای ما ازMDF هایی با بافت متراکم تهیه می شود توضیح اینکه مدلهای ارزانتر را میتوان از غیر متراکم ها برش زد که هم شکننده تر بوده و هم در حین شاسی کشی زیر عکس حباب هوا و تکه های چوب دیده می شود. 2- سطح شاسیها کاملا صیقلی بوده و برآمدگیهای چوب ندارد. 3- جهت ارائه بهترین کیفیت از بهترین چسبهای آلمانی استفاده میشود ، توضیح اینکه چسبهای ایرانی بدون اسم و چینی هم موجود میباشد که کیفیت پایینتری نسبت به چسبهای ما دارد. 4- تمامی لبه های شاسیها تا سایز 30*40 دارای نوار اتویی مشکی رنگ میباشد که در خیلی از مدلهای ارزانتر از رنگ استفاده میشود.

عکس پرسونلی
سیستم چاپ اتوماتیک ایده های درونی به شما اجازه می دهد تنها با آپلود عکس مورد نظر خود 6 قطعه عکس پرسنلی 3*4 و یا 6*4 تحویل بگیرید . با توجه به اینکه کلیه کارهای اداری در ایران با عکسهای زمینه سفید انجام میگیرد لذا سیستم ایده های درونی زمینه زمینه آپلود شده شما را اتوماتیک بصورت سفید چاپ خواهد کرد مگر در موارد زیر : 1- درصورتی که فایل عکس شما عکس پرسنلی (عکس تمام رخ و بدون مدل) نباشد عکسها بدون تغییر زمینه چاپ خواهد شد . 2- در صورتیکه زمینه عکس شما مشکی باشد عکسها بدون تغییر زمینه چاپ خواهد شد . 3- درصورتی که فایل عکس شما برای کاربرد خاصی باشد و در توضیحات سفارش قید شده باشد عکسها بدون تغییر زمینه چاپ خواهد شد.

نحوه رتوش
در رتوش ایده های درونی هیچگونه تغییراتی روی بینی ، گوش ، لب و دیگر اعضاء بدن داده نمیشود. عکسها بصورت کاملا طبیعی چاپ میگردد و تنها در رتوش عملیات تغییرات رنگ ، کنتراست ، نور و لکه گیریهای صورت و بدن اعمال میگردد. سعی ما بر این است که عکسها از حالت طبیعی خارج نشود

چاپ عکس
چاپ عکس در ایده های درونی با انواع قیمتها قابل چاپ می باشد در اینجا تفاوت انواع چاپ توضیح داده می شود 1- در چاپ ایده های درونی تغییرات رنگ ، نور ، کنتراست بر روی کلیه عکسها اعمال میگردد . 2- عکسها بر روی کاغذ حساس به نور مخصوص عکاسی چاپ میشود و با چاپهای پلات ، پرینتر ، گلاسه و حرارتی که با قیمتهای کمتر و یا بیشتر میباشد متفاوت است . 3- کاغذ نرمال کاغذ مات میباشد با دانه های سوزنی و زبری متوسط و میتوان جنس کاغذها را به سیلک و متالیک تغییر داد . * کاغذ سیلک شبیه کاغذ مات میباشد با این تفاوت که دانه های سوزنی شکل بلندتر و زبری بیشتری دارد با کمی ضخامت بیشتر . چاپ عکس بر روی این کاغذ کمی تم گرمتر داشته و رنگها پخته تر و جذابتر میباشد . * کاغذ متالیک براق میباشد ولی با کاغذهای براق معمولی کمی متفاوت و اصطلاحا به سوپر براق معروف میباشد . عکسها با کنتراست بالا و زمینه های روشن روی این کاغذ جذابیت زیادی دارد و در صورت چاپ عکس با زمینه زرد رنگ در بعضی جاها به چاپ بر روی ورق طلا معروف است . 4- اپراتور چاپ میبایست مسلط بر مثلث رنگ بوده و تصحیحات عکس را کامل بداند که خوشبختانه از این امر مستثنی نیستیم .

 

درصورت داشتن هرگونه سوال می توانید از بخش تماس با ما، سوال خود را مطرح کنید تا به صورت خصوصی به سوال شما پاسخ داده شود و یا می توانید با شماره 09101012320 تماس بگیرید.