قاب موبایل و کاور را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی اینترِسپایِر بخرید.

قاب موبایل, کاور گوشی, چاپ دلخواه

خرید آنلاین قاب موبایل و کاور گوشی از فروشگاه اینترنتی اینترسپایر (ایده های درونی)

خرید قاب موبایل به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتیبرای یک گوشی یا تبلت با صفحه نمایش لمسی، بسیار مهم است که با یک پوشش و کاور محکم محافظت شود. در اینترسپایر (ایده های درونی) طیف گسترده ای از انواع قاب های موبایل و کاور های گوشی در رنگ ها و طرح های متفاوت، برای حفاظت از دستگاه شما وجود دارد.
در اینترسپایر شما می توانید به بهترین قاب های موبایل که با توجه به مدل گوشی درسترسی داشته باشید.
این قاب های موبایل به تفکیک برند، مدل، طرح، نوع و ... در سایت اینترسپایر موجود است و شما به آسانی و تنها با چند کلیک ساده می توانید صفحات سایت را مرور کنید و به قاب موبایل مورد نظر خود برسید.
طراحی و تولید این قاب های موبایل، کاملا توسط مجموعه ایده های درونی انجام میشود و این مجموعه با برخورداری از توان نرم افزاری و سخت افزاری بالا و همچنین بهره مندی از نیرو های انسانی با تجربه، خوش ذوق و فعال، پیشتاز این صنعت در ایران می باشد.
در ایده های درونی درحال حاضر محصولات زیادی تولید و عرضه میشود و یکی از این محصولات، قاب های موبایل می باشد که برای اولین بار در ایران و به صورت 3 بعدی (3D) تولید می شوند.

" منظور از 3بعدی، چاپ 100% از سطح خارجی قاب (حتی کناره ها و لبه های قاب) می باشد".

در صورت تقاضا امکان چاپ در قسمت داخلی قاب نیز ممکن است.

در حال حاضر برند های موجود در اینترسپایر شامل : Sony, Samsung, Apple, Huawei, Htc و LG می باشد.

گوشی هایی که برای آنها قاب یا گارد قابل تولید است به شرح ذیل می باشد:

Apple iPhone: 6 , 5 , 5s , 4 , 4s - Samsung Galaxy: A5 , A7 , GRAND DUOS , GRAND 2 , NOTE 3 , NOTE 4 , S3 , S4 , S5 , S6 - Sony Xperia: T2 , T3 , Z , Z1 , Z2 , Z3 , Z4 - Huawei Ascend: P6 , P7 - HTC: M7 , M8 , M9 - LG: G3

از دیگر محصولات مجموعه هنری ایده های درونی (اینترسپایر) کیف های موبایل برای همه مدل های موجود در بازار می باشد. این کیف های موبایل و تبلت، از جنس های متفاوتی همچون: چرم، پارچه، برزنت و ترکیبی می باشد با توجه به امکانات نا محدود اینترسپایر، امکان تولید از 1 عدد تا بی نهایت وجود دارد.

به زودی دایره محصولات اینترسپایر بسیار گسترده تر خواهد شد و برنامه توسعه این مجموعه برای پشتیبانی از همه برند ها و گوشی ها در دستور کار قرار دارد.
در صورتی داشتن هرگونه پرسش، می توانید از راه های ارتباطی که در سایت تعریف شده است استفاده نمایید.