گارانتی محصولات ایده های درونیشرایط گارانتی محصولات تعویض یا مرجوع سازی (پس فرستادن)

ایده های درونی تمام تلاش خود را بکار میگیرد تا مشتریان عزیز از خرید خود راضی باشند و محصولات را مطابق آنچه که در سایت میبینند و انتخاب می کنند تحویل بگیرند.

در اینجا شرایط گارانتی کالا درج شده است. لطفا با دقت مطالعه نمایید.
مدت تقریبی مطالعه: حدودا 2 دقیقه.
قبل از هر چیز به دوستان اعلام می کنیم که تمام جزئیات محصولات را که در سایت اعلام شده بخوانند و در انتخاب محصول دقت کافی داشته باشند.

محصولات مطابق با متن درج شده در سایت تحویل داده می شود و همه مسائل به صورت کاملا روشن در سایت توضیح داده شده است و چیزی مبهم نیست. اگر ابهامی در متن توضیحات و مشخصات محصول برای شما ایجاد شده است، لطفا قبل از ثبت سفارش، از راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد با ما تماس بگیرید تا توسط کارشناسان ما ابهامات به وجود آمده برای شما برطرف گردد.

در صورتی که می خواهید محصول خریداری شده خود را تعویض کنید و یا پس بفرستید باید نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

1- اگر ایرادی در محصول مشاهده کردید و این ایراد از جانب ما بوده باشد، کالا برای شما تعویض خواهد شد و یا مبلغ آن به حسابتان به صورت آنلاین واریز می گردد.
2- ایراداتی که توسط خود مشتری در محصول ایجاد شده باشد قابلیت تعویض ندارد.
3- انتخاب محصول از جانب مشتری به صورت اشتباه قابل برگشت نیست. به عنوان مثال اگر مشتری قاب موبایل آیفون 7 را انتخاب و ثبت کند ولی گوشی ایشان آیفون 7 پلاس بوده باشد، محصول خریداری شده ایشان قابل مرجوع سازی نیست.
4- گاها کالاهایی با یک اسم پایه ثابت و یک اسم متغیر به صورت پسوند در بازار فروخته می شوند و ما برای آن کالا ها قطعات و ابزار های مختلف تولید و عرضه می کنیم. لطفا دقت داشته باشید که محصولی که از این سایت می خرید مطابق با همان کالایی باشد که شما نیاز دارید. از تیتر محصولات و متن توضیحات می توانید دریابید که این محصول مطابق خواسته شما است یا خیر.
(مثال: از گوشی سونی اکسپریا زد5 چندین مدل وجود دارد که عبارتند از : اکسپریا زد5، اکسپریا زد5 مینی، اکسپریا زد5 پریمیوم.دقت کنید اگر به عنوان مثال برای گوشی زد5 مینی قاب میخواهید، گوشی اکسپریا زد5 و اکسپریا زد5 مینی را با هم اشتباه نگیرید. این دو گوشی کاملا متفاوت هستند.)
5- رنگ محصولات مطابق با آنچیزی است که شما در سایت می بینید.ولی این نکته را مدنظر قراردهید که شما در کامپیوتر یا موبایل رنگ ها را بر اساس سیستم دیجیتالی RGB می بینید و این رنگ ها در دنیایی واقعی کمی متفاوت هستند و ممکن است یک درجه تیره تر یا روشن تر باشد و از آنجا که محصولات سایت به صورت صنعتی عکس برداری شده است و از افکت های نور و غیره برای گرفتن عکس هایی با کیفیت استفاده شده است، امکان تفاوت 1 درجه ای رنگ، دور از انتظار نیست.ولی مطمئنا به عنوان مثال اگر محصول خریداری شده شما سبز می باشد شما رنگ قرمز دریافت نخواهید کرد و رنگ انتخابی شما همان سبز می باشد.این نکته را در نظر داشته باشید.
6- ساعات پاسخگویی به شما عزیزان، همان ساعات اداری می باشد و شما در طول ساعات اداری می توانید با ما تماس بگیرید.همچنین در ساعات غیر اداری به صورت پیام در تلگرام، پیامک و همچنین ارسال ایمیل می توانید پیام ها خود را به ما ارسال کنید. ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.
7- محصول به هیچ وجه نباید استفاده شده باشد. اگر از محصول استفاده کرده اید (حتی به مدت چند ساعت) از بازپسگیری محصول معذوریم.


اگر با شرایطی که در بالا ذکر شده و شما احساس می کنید که محصول شما مشکلی دارد و این مشکلات از جانب ما می باشد برای تعویض محصول و یا مرجوع کردن کالا، مراحل زیر را انجام دهید.

شرایط مرجوع سازی محصول:

1- تماس با ما از طریق تلفن ، ایمیل یا تلگرام و مطرح کردن مشکل
2- ارسال محصول به آدرس پستی ما
3- ارسال یک شماره کارت حساب بانکی (ترجیحا مسکن با ملت)
مبلغ به حساب شما به صورت آنلاین واریز شده و کد رهگیری پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

شرایط تعویض محصول:

1- تماس با ما از طریق تلفن ، ایمیل یا تلگرام و مطرح کردن مشکل
2- ارسال محصول به آدرس پستی ما
3- ارسال محصول دیگر با همان مشخصات از طرف ما برای شما

توجه:

* اگر محصول مشکلی ندارد لطفا تقاضای مرجوع سازی نفرمایید. در صورت اصرار مشتری بر مرجوع سازی محصولات خریداری شده و در صورتی که مشکل از جانب ما نبوده باشد، هزینه های بسته بندی، چاپ اتیکت، هزینه ارسال با پست و هزینه های جانبی از جمله مواد خام و ... از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد.
* توجه داشته باشید که محصولات موجود در سایت به صورت دپو شده نیست و به سفارش شما و برای شما تولید می شود.
* اگر ایراد از جانب سایت ما باشد، تعویض محصول سالم با محصول معیوب در اولویت خواهد بود و در درجه دوم اقدام به مرجوع سازی صورت می گیرد.
* گارانتی تعویض محصول شامل : شکستگی، خرابی، پارگی ، مدل و طرح متفاوت از سفارش محصول می باشد.
* هزینه بازگشت محصول در صورتی که ایراد و مشکل از فروشگاه ایده های  درونی باشد به عهده فروشگاه بوده و در غیر اینصورت به عهده مشتری می باشد

تمام تلاش ما این است که شما از ما راضی باشید و این رمز موفقیت ما در این سال ها است.