این قرعه کشی ها به صورت ماهانه انجام می گردد و هر ماه 2 برنده خواهد داشت که برای برقراری عدالت، یک برنده از خانوم ها و یک برند از آقایان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن اسم برندگان، روی ادامه مطلب کلیک کنید.

گوشی های جدید اضافه شد

ارسال شده توسط
لیست قاب و گارد گوشی هایی که جدیدا به مجموعه اضافه شده را در ادامه مطلب ببینید.
اگر می خواهید برای چاپ روی اشیاء نظیر چاپ روی گارد، قاب و کاور موبایل، لیوان، تیشرت، کوسن، زیر لیوانی و ... عکس ارسال کنید، این عکس ها باید دارای مشخصاتی باشند که کیفیت کار به آن وابسته است. برای دانستن بیشتر در این مورد، توصیه می کنیم حتما این متن کوتاه را بخوانید!
قاب های موبایل قابل چاپ نیز به چند دسته تقسیم می شوند که شامل قاب های 3 بعدی و 2 بعدی می باشند. بسته به مدل های مختلف این قاب ها از مواد خام و جنس ها متفاوتی برخوردارند.برای دانستن فرق بین قاب های سه بعدی و دوبعدی، به ادامه مطلب بروید.

مشخصات سامسونگ گلکسی A3 فاش شد

ارسال شده توسط
مشخصاتی از گلکسی A3 که قرار است در سال ۲۰۱۷ عرضه شود، به همراه مشخصات دو گوشی دیگر سامسونگ بر روی بنچمارک ارائه شده است. به ادامه مطلب بروید.

محصولات ست دو نفره به سایت اضافه شد

ارسال شده توسط
اگر می خواهید با همسر، دوست، همکار، هم تیمی و .... ست باشید می توانید از این محصولات استفاده کنید. محصولات ست شده 2 نفره صرفا برای 2 نفر نیست و شما می توانید از 1 تا بی نهایت از یک ست را سفارش دهید.
لیست تمامی قاب های قابل ارائه در مجموعه هنری ایده های درونی ( اینترسپایر ) در این قسمت قرار دارد. تاریخ بروزرسانی 13 شهریور 1395 می باشد.

طرح ویژه برای باشگاه مشتریان

ارسال شده توسط
مشتری سابق ما هستید؟ در سایت ایده های درونی عضو شده اید؟ اگر پاسخ شما "آری" است، به شما تبریک می گوییم. شما عضو باشگاه مشتریان ایده های درونی شده اید. برای اعضای باشگاه مشتریان طرح های ویژه ای در نظر گرفته ایم. اگر هم باشگاهی ما هستید به ادامه مطلب بروید.

به ۸ دلیل با گوشی به رختخواب نروید

ارسال شده توسط
با گوشی موبایل به رخت خواب نروید. 8 دلیل برای این کار وجود دارد. پس ادامه مطلب را بخوانید.
گوشی های هوشمند امروزه یکی از جذابترین گجت های تکنولوژی در بین کاربران به شمار می رود . اما گوشی های پر طرفدار موضوعی است که در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم . گوشی های پر طرفداری که در ایران کاربران ایرانی به دنبال آن هستند تا اطلاعات بیشتری از آن ها بدست آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.
Showing 1 to 10 of 29 (1 Pages)