محصولات سفارشی

محصولات سفارشی 

محصولات سفارشی

این محصولات به صورت خصوصی و با سفارش شما برایتان تولید خواهد شد.

در حال حاضر دامنه محصولات سفارشی ما در حوزه های زیر می باشد: قاب موبایل, لیوان و ماگ, تابلو ام دی اف(MDF), زیر لیوانی چوبی, کاشی و سرامیک, پازل, تیشرت (T-Shirt)

شما می توانید روی این محصولات عکس, طرح، لوگو شرکت یا موسسه و سازمان یا هرگونه طرحی که قابل چاپ باشد را به ما سفارش دهید تا ما برای شما تولید کنیم.

یکی از برتری های "شرکت ایده های درونی نسبت به سایر همکاران ما در این حوزه، عدم محدودیت در تعداد تولید و قیمت بسیار مناسب آن می باشد و ما می توانیم سفارشات شما را از تعداد یک (1) عدد تا بی نهایت برایتان تولید کنیم.

اما چگونه؟؟؟

نحوه سفارش شامل 2 مرحله کلی و بسیار ساده می باشد! ابتدا باید محصول خود را از بین محصولات نمایش داده شده در زیر انتخاب کنیدو سفارش خود را تا مرحله پایانی ادامه دهید و پس از تکمیل سفارش تصویر خود ارسال کنید.اگر این توضیحات کامل نیست روی دکمهکلیک کنید تا بیشتر بداتید.

یک محصل وجود دارد.
روی دکمه بخش طراحی آنلاین کلیک کنید
43 دیدگاه

گارد محافظ سفارشی برای انواع گوشی ها و تبلت ها اگر از طرح های تکراری موجود در بازار خسته شده اید و می خواهید یک قاب موبایل باطرح دلخواه خود داشته باشید، ایده های درونی این کار را برای شما آسان کرده است. برای طراحی قاب اختصاصی برای موبایل ها و تبلت های مختلف می توانید به بخش طراحی آنلاین مراجعه کنید و فایل خود را ارسال کنید تا برای شما چاپ شود. برای این...

نمایش 1 - 1 از 1 مورد