نوکیا - Nokia

نوکیا - Nokia 

همانطور که میدانید، شرکت قدیمی و محبوب نوکیا بعد از سالها غیبت از بازار گوشی موبایل، اینک با گوشی های جدید با سیستم عامل آندروید وارد بازار شده و سر و صدای زیادی به پا کرده است. گوشی های جدید نوکیا با نام های Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6, Nokia 8 و Nokia 9  واردبازار کرده است. مجموعه هنری ایده های درونی به عنوان اولین و برترین تولید کننده قاب های موبایل 3 بعدی در ایران،گوشی های جدید نوکیا را نیز به این مجموعه قدرتمند وارد کرده و از هم اکنون، شما عزیزان می توانید انواع قاب و گارد گوشی های  نوکیا را در این بخش از سایت ایده های درونی جستجو کرده و محصول مورد نظر خود را بیابید.

قیمت این محصولات بسیار مناسب می باشد و کمتر شرکتی در ایران تولید قاب های گوشی نوکیا را انجام می دهدو شاید بتوان گفت که کسی در این زمینه حتی فعالیت خود را آغاز ننموده است.

جنس قاب های از پلیمر بوده و تمام جهت های آن، پشت، پهلو و حتی لبه های قاب گوشی نوکیا طرحدار می باشد. این نوع گارد های گوشی نوکیا با دستگاه های جدید و تکنولوژی منحصر به فردی تولید می شود.

برای خرید قاب، کاور، بک کاور، کیس، محافظ یا گارد گوشی نوکیا به این بخش از سایت ایده های درونی مراجعه نموده و بر طبق گوشی مورد نظر خود به زیر شاخه های مربوطه مراجعه نمایید.

هیچ محصولی در این شاخه وجود ندارد.

زیرشاخه‎ها